ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Ο πρόεδρος των πακιστανών ευχαριστεί τον ΣΥΡΙΖΑ και απειλεί με "Τζιχάντ" στην Ελλάδα

57 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012, 12:10
Ας ελπίσουμε ότι δεν εκκολάπτεται το αυγό του φιδιού...



Δεν φτάνει που ήρθαν απρόσκλητοι, απειλούν κιόλας πως δεν θα διστάσουν να εμπλακούν σε ιερό πόλεμο αν τους ζορίσουν περισσότερο.

Αυτά με λίγα λόγια ακούγεται να λέει ο πρόεδρος της Πακιστανικής Κοινότητας Ελλάδος, απευθυνόμενος στους συγκεντρωμένους παράνομους μετανάστες στη χώρα μας.

Δεν ξεχνά βέβαια, να ευχαριστήσει το ΚΚΕ και το ΣΥΡΙΖΑ για την ευγενική τους στήριξη και... χορηγία.

Κατά τα άλλα ενοχλούν κάτι αριστερίζοντες αριστερούς τα τούρκικα σήριαλ γιατί λέει μας αποβλακώνουν, χαλαρώνουν τις εθνικές μας αντιστάσεις και λοιπές αηδίες και αρλούμπες.  Το γεγονός ότι μας απειλούν μέσα στην ίδια μας τη χώρα τι είδους αποβλάκωση είναι;  

Το γεγονός ότι ο Υπουργός Δημόσιας Τάξης μίλησε για ανακατάληψη του κέντρου της Αθήνας και δεν θορυβήθηκε κανείς, τι είδους αποβλάκωση είναι;

Τελειώνοντας, μία "αφελής" ερώτηση:  Όλοι αυτοί οι ενδεείς και κατατρεγμένοι Πακιστανοί, Αφγανοί κι άλλες αναξιοπαθούσες φυλές της γης που βρίσκουν χρήματα για να ΄ρθουν από τις μακρινές τους χώρες στη δική μας "πλούσια" Ελλάδα;

Γιατί όλοι αυτοί οι μεταφορείς λαθρομεταναστών σίγουρα δεν το κάνουν για την ψυχή της μάνας τους. Πληρώνονται και μάλιστα αδρά. 

Δεν θέλω να σκεφτώ ότι κάποια "κέντρα" χρηματοδοτούν το ταξιδάκι αυτό για τους δικούς τους σκοτεινούς σκοπούς... 

Άμοιρε Κολοκοτρώνη σίγουρα δεν τη φανταζόσουν έτσι την ελεύθερη Ελλάδα. 

Σχόλια Αναγνωστών

57 Προσθήκη σχολίου
Μανος Ζαν Ταραντουλας 31.10.12
Φυσικα και θα κανουν πολεμο στην Ελλαδα. Για μενα αυτοι καλα θα κανουν,ακομα και να διεκδικησουν να μας παρουν και τα σοβρακα. οι προδοσια και η αλητεια ειναι απο αυτους που τους στηριζουν , να κανουν αυτες της δηλωσεις εναντια στην χωρα που παρανομα παντα τους φιλοξενει. Η αλητεια ειναι απο τους Ανθελληνες συριζεους-κομμουνιστες. Αυτα τα ανεγκεφαλα που δεινουν απιστευτο θαρος και θρασος σε ολους αυτους τους "κακομηρουληδες" Οταν οι ψηφοφοροι του σιριζα καταλαβουν τι ψηφισαν θα τραβανε της κολ.... τριχες τους !!!!!!!!!!!!
Απάντηση
ΕΜΜΑ 01.09.12
Ενα τριγωνάκι που εχει πάνω στο βίντεο λέγεται play (πλεϊ) και χρησιμεύει για να παίζει το βίντεο.Και αυτά που πετάνε από το κεφάλι σου λέγονται αυτιά ή κατά το Μπαμπινιώτη αφτιά και χρησιμεύουν για να ακούς. Τώρα θα σου έλεγα οτι το μυαλό το έχουμε για να σκεφτόμαστε αλλά φοβάμαι μην ξύσω πληγές. Και επειδή φαντάζομαι οτι δδν μπήκες στον κόπο να το δεις το βιντεάκι ή ως γνήσιως ρατσισταράς άκουσες αυτά που ήθελες θα σου κάνω τη διευκόλυνση... Πάρτα έτοιμα... 1ον. Αυτός που μιλάει στο βίντεο ΔΕΝ είναι ο πρόεδρος της πακιστανικής κοινότητας. 2ον. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν γίνεται λόγος για τζιχάντ, όπως επισήμανε και κάποιος παρακάτω... Λέει "δεν χτυπήσανε τις γυναίκες (εννοώντας την Κανέλη και τη Δούρου), αλλά εμάς. Άμα θέλουν πόλεμο θα τον έχουν." Πόλεμο δλδ ενάντια στους φασίστες και όχι θρησκευτικό πόλεμο. ΟΚ;
Απάντηση
Sta8ise 27.08.12
@Καλά ΜυαλάΦίλε μου, οι Έλληνες που πήγαν μετανάστες στην Αμερική, στη Γερμανία, στην Αυστραλία και όπου αλλού, δεν πήγαν παράνομα, πήγαν ώς επί το πλείστον μέσω προγραμμάτων από τι χώρες αυτές οι οποίες ζητούσαν εργατικό δυναμικό και στη συντριπτική τους πλειοψηφία οι Ελληνες διέπρεψαν ή τουλάχιστον έγιναν νοικοκύρηδες με μια ήσυχη ζωή. Δεν θυμάμαι να είδα πουθενά στο εξωτερικό Ελληνες να σκουπιζουν τζαμια στα φανάρια... ούτε να τριγυρίζουν σε ομάδες των 5-10 ατομων στην αθηνα και να επιτίθενται σε ανυποψιαστουν πολιτες για να τους ληστεψουν...
Απάντηση
dimarco 25.08.12
Αφου ευχαρίστησε τον ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΚΕ για την συμπαράστασή τους, ο αμοιβόμενος από την ΜΙΤ (μέσω Πακιστάν) Πρόεδρος των εν Ελλάδι Πακιστανών, είπε να μη τους ζορίζουμε γιατί θα μας κάνουν πόλεμο! ..ξέρετε τζιχαντ, βόμβες, ανατινάξεις σε λεωφορία, σχολεία και άλλα τέτοια!! Είπε επίσης ότι "η σημερινή και μελλοντική εργατική τάξη στην Ελλάδα είμαστε εμείς"!! Εγώ ένα έχω να πω: "άρχισαν τα όργανα" !Οταν οι Ελληνες θα πάψουμε να τρωγόμαστε μεταξύ μας για ψευτοιδεολογίες, και ξυπνήσουμε από τον ληθαργο του μικρόκοσμου που ζούμε, έχοντας βγάλει ο ένας το μάτι του άλλου, θα βρούμε όλοι (πράσινοι, κόκκινοι, βένετοι κλπ), μια Ελλάδα που πλέον θα λέγεται επίσημα Γιουνανιστάν, με επίσημη Θρησκεία το Ισλάμ και δραστήριο μέλος της Ισλαμικής Συνδιάσκεψης. Τον δε Πρόεδρο των Πακιστανών στην Ελλάδα πρέπει να τον προσέχουμε σαν τα μάτια μας, γιατί μάλλον θα είναι πρόεδρος της Δημοκρατίας τότε!! Και αν αυτά που σας λέω σας φαίνονται παραμύθια, ψάξτε το Internet για το τι λένε τα Thinktanks της Τουρκίας για την πολιτική που πρέπει να εφαρμόσουν στην Ελλάδα, και ποιά είναι τα σχέδια της ΜΙΤ: 500 λαθραίους την ημέρα μας στέλνουν μέσω Κωνσταντινούπολης-Ανδριανούπολης.Ενας Πακιστανός απ' αυτούς που πιάστηκε πρόσφατα στον Εβρο, είπε ότι πλήρωσε τους δουλέμπορους 5.000 USD για να τον φέρουν στην Ελλάδα. Σε ερώτηση που του έκαναν " αφού είχες 5.000 Δολλάρια γιατί ήλθες στην Ελλάδα, αφού στην χώρα σου με τόσα λεφτά θεωρείσαι πάμπλουτος?" δεν μπόρεσε να απαντήσει, ούτε και ποιός του τα έδωσε αυτά τα λεφτά!!!Ελληνες: Τα συμπεράσματα δικά σας.
Απάντηση
MrSam 17.08.12
Οταν υπηρχαν στην Ελλαδα , λεφτα , δεν υπηρχε κανενα προβλημα ... τωρα που υπαρχει φτωχεια , φτιαχνονται γκετοκαι οσο περισσοτερη φτωχεια υπαρχει ... αλλο τοσο θα το γυριζεται στο πατρις-θρησκεια-οικογενεια και οταν εχει τελειοποιηθει η διαδικασια ... ξεκιναει ενας εμφυλιος πολεμος για να αποτελειωσεται τους απατρις-αθεους-χωρις οικογενεια και να ξεκινησετε τον παγκοσμιο πολεμο με αλλες εθνικιστικες οργανωσεις. Ετσι ηταν παντα.Ομως αν καταλαβες τι ειπα, τον πολεμο τον ξεκινανε εθνικηστες και οχι διεθνηστες.Το οτι εσεις σκοτωνεται μεταναστες σημαινει οτι εχετε ειδη θυμηθει τον Ιερο Πολεμο των χριστιανων και σιγουρα ανεμιζεται με χαρα τους σταυρους σας για να τους αποτελειωσεται. Εγω προσωπικα δεν απειλω ... λεω οτι λεει η ιστορια ... θα δειτε πολυ αιματοχυσια οσο παραμενεται εθνικηστες ή γκετοποιηστε. θα μπορουσατε να ειχατε διαλεξει το δικο μας τροπος που απογκετοποιει ολους τους μεταναστες και τους κανεις να ξεχνανε την πατριδα- την θρησκεια ακομα και την οικογενεια ... αλλα αυτο το οικονομικο συστημα δεν βοηθαει ... σε κανει φτωχο και σε γυρναει παλυ στις παλιες παραδοσεις των εθνικηστων. Οπως ειπε και ο Καζακης , ο Παγκοσμιος Πολεμος θα κανει το restart , και παλυ ολα καλα. Ο Μονος τροπος για να σταματησει ολη η διαμαχη ειναι να βρεθουν λεφτα ... και υπαρχει μονο συγκεκριμενος τροπος1) να δωθει η επιχειρηση στους εργατες της και να διαχειριζονται με αμεσο δημοκρατικο τροπο2) οι επιχειρησεις να αποφασιζουν τους νομους 3) το μετοχικο συστημα να καταστραφει , αλλα η αγορα να παραμενει ως εχει (μαλιστα θα ειναι πιο ελευθερη γιατι δεν θα εχει γραφειοκρατες και πλουσιους που θα την ελεγχουν)Ομως δεν θα αλαξετε με την απλη γνωμη μου , εχετε ειδη ζησει τον εθνικιστικο τροπο ... αντε ξεκινηστε τον παγκοσμιο πολεμο , τι περιμενετε ? φοβαστε μηπως τις βομβες ? ή τις σφαιρες που κανουν μεγαλες τρυπες ? ή μηπως τα μαχαιρια που ροκανιζουν κοκαλα ?
Απάντηση
αθεος 17.08.12
Η τζιχαντ των μουσουλμανων (των σκεπτομενων - υπαρχουν και αρκετοι βαθια πορωμενοι σε αλλες χωρες) εχει αλλάξει χαρακτήρα. Ειναι τζιχαντ εναντια στον φασισμο (ολοκληρωτικά καθεστώτα) και ενάντια στο καπιταλιστικό κόσμο. Δείτε και λίγο αραβική άνοιξη. Στην αίγυπτο χριστιανοί προστάτευαν τους μουσουλμάνους οση ωρα κανανε προσευχή....Οσοι μιλανε για πολεμο μουσουλμανων εναντιον της Ελλάδας απλά τρομοκρατούν
Απάντηση
Ariadni 17.08.12
MrSam και λοιποί ομοϊδεάτες μας απειλείτε να φοβηθούμε την τζιχάντ των πακιστανοισλαμιστών?Ας το τολμήσουν......
Απάντηση
Ελάχιστος 17.08.12
Πολλοί μάγκες μέσω διαδικτύου και κούφια μπλα μπλα... πράξεις... όποιος είναι πραγματικός μάγκας,ας πάει να εξατμίσει την οικογένεια Ρότσιλντ μπας και αλλάξει ο πλανήτης. Άντε και καλό Γ' Παγκόσμιο πόλεμο... ίσως κάτι αλλάξει τότε.Καλή λευτεριά!
Απάντηση
MrSam 17.08.12
ειπε οτι θα πανε σε πολεμο για να μην τους σπρωξουν στην βια.επειδη ο Πακιστανος δεν ξερει απο ελληνικα θα το μεταφρασω εγω ... ο πακιστανος ειπε οτι θα κανεις και αλλες πορειες και αφισοκολησεις για να ενημερωσει τον κοσμο να αλαξει μυαλα.Τωρα αν θελετε να μαχαιρωνεται ... κακο δικο σας , μπορειτε πραγματι να προκαλεσεται πολεμο και μαλιστα γκετοποιημενο.Μπορει πραγματι να γινουν τζιχαντ και να ανατηναζουν τους ελληνες οπου και αν βρισκονται Ελλαδα, Αυστραλια , Βρετανια , Γερμανια , Πακισταν κλπ ... Ειστε πραγματι ετημοι να τα βαλετε με την τζιχαντ ή τους ταλιμπαν ? εδω περα οι Αμερικανοι δεν τα καταφερνουν , η Συρια και το Ισραηλ ... θα τα καταφερει ο Ελληνας ? Γι αυτο καλυτερα να χτυπησουμε την ΧΑ πριν ξυπνησει τα αγρια θυρια και γινει εμφυλιος εδω στην ελλαδα
Απάντηση
Καλά Μυαλά 17.08.12
@Δεσποινα και οποιος άλλος. Αντιθέτως!! Εσεις προσπαθείτε όπως όπως να δικαιολογείσετε τα αδικαιολόγητα.... Τώρα μου παραθέτεις ως επιχειρήματα δηλώσεις του Σαρκοζύ και της Μέρκελ δηλαδή των Δυναστών της Ευρώπης που έχουν λυγίσει οικονομικά την Ελλάδα. Τελικά θέλουμε Ελλάδα ή "Ευρωπαική" Χώρα. Αποφασίστε. Η πολιτισμένη ευρώπη μας είπε να απαγορέψουμε και το κοκορέτσι και το κοντοσούβλι γιατι είναι δηθεν ανθυγειηνά σύμφωνα με τα διεθνή πρότυπα....Να τα καταργήσουμε συμφωνα με την λογικη σου;;; Επιτέλους. Ας παρουμε σαν χωρα μια απόφαση ΜΟΝΟΙ μας χωρις τις πιπες περι "πολιτισμένων χωρών". Και το ΣΥΝΟΛΟ αγαπητη μου ΔΕΝ θελει αυτες τις δηθεν πολιτισμενες χωρες... Και δικιο λες δεν εχει γινει δημοψήφισμα, οπως δεν εχει γινει δημοψήφισμα για τίποτα... Τελευταίο: Στα παπάρια μου που είναι διεθνής όρος ο λαθραίος μετανάστης, υπάρχουν μερικοί που βάζουν τις ανθρώπινες ζωές πάνω από νούμερα και νομικούς όρους... Πρόσεξε γιατί σε λίγο και ο ελληνισμός μπορεί να γίνει "νομικός όρος".... Ντροπή μας, εμεις που εξαπλωθήκαμε σαν μετανάστες (ΝΑΙ ΛΑΘΡΑΙΟΙ) σε ολο τον προηγούμενο αιώνα να έχουμε τετοιες απόψεις.
Απάντηση
ΑΠΟΨΗ 17.08.12
Για πες μας ρε μανούσο... δηλαδή όποιος ζορίζεται στην Ελλάδα θα απειλεί με πόλεμο???? Πήγαινε στα αμόρφωτα πακιστάνια και εξηγησέ τους ότι "μην μας κάνετε ιερό πόλεμο... κάντε μας μόνο πόλεμο δίοτι ο πρόεδρος σας είπε μόνο την λέξη πόλεμο... Μα εγκο κύριος στο Pakistan- Islam έχω μάθει οτι ιμάμης λέει κανω πόλεμο και κάθε πολεμο που λεει ιμαμης ειναι ιερο... πάω τωρα βαλω πανω μου εκρηκτικα και πεσω μετρο συνταγμα...Μανούσο πριν από λίγα χρόνια μιλάγαμε για χρυσή αυγή και γελάγαμε... και είδες τώρα που είναι... Σχετικά με αυτό το βιντεο όλοι οι θολοκουτουριάρηδες προδότες αριστεροι κόλησαν στο αν ειπε ο πρόεδρος θα κάνω τζιχαντ ή πόλεμο και βριζουν τον αρθρογραφο ως φασιστα λέγοντας.. έλα μωρε τώρα τους καημένους τους μεταναστες... όταν σε λίγο καιρό θα αρχίσουν να σκάνε βομβες στο κέντρο της Αθήνας έλα μετα πες εσύ για το να είπε το πακιστανι τζιχαντ ή ιερός πόλεμος η κάνω πόλεμο... Σε όλες τις πολιτισμενες χώρες την επομένη θα είχε απελαθεί με συνοπτικές διαδικασίες... αλλα ξέχασα... εδώ έχουμε τον cool Αλέξη...
Απάντηση
Manoussos 17.08.12
Αμερόληπτε "δημοσιογραφε": Αφού στο βίντεο δεν μιλάει για ΙΕΡΟ πόλεμο ή Τζιχάντ, αλλά λέει αν μας κάνουν πόλεμο θα κάνουμε πόλεμο και να μη φτάσουμε στην βία, εσύ έχει ςσυναίσθηση του τί γράφεις;; Νομίζω ναι και μάλιστα εκ του πονηρού.Επί πλέον σε ποιούς αναφέρεται; Μήπως στην ΧΑ ειδικά;; Γιατί δεν έχεις όλη την ομιλία, αλλά ένα κομμένο κομμάτι στα μέτρα της προπαγάνδας σου (που ξέρεις ότι δεν θα το ανοίξουν όλοι) και το φουσκώνεις με αλατοπίπερο;Είπαμε να τηρηθεί η νομιμότητα να φύγουν οι λαθραίοι, να μπει φρένο στον εξισλαμισμό, αλλά με το ψέμμα και την προπαγάνδα φέρνουν εμετό πλέον. Χώρια την ασχετοσύνη και αγραμματοσύνη που σας δέρνει τους περισσοτέρους που ασχολείστε με αυτά δεξιούς και αριστερούς.Και εν κατακλείδι: Δείτε ρε κακομοίρηδες τα στοιχεία της εγκληματικότητας 2010-2011 και η μόνη σοβαρή αλλαγή που θα δείτε είναι ο ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΚΟΠΟΙΩΝ!Δεν τρώμε όλοι κουτόχορτο.Σας πειράζουν οι λαθραίοι άνθρωποι αλλά οι λαθραίες ιδέες δεξιάς και αριστεράς δεν σας ενοχλούν έτσι όπως έχετε μεταλλαχτεί ορισμένοι σε ευρωπαϊκά κακέκτυπα.
Απάντηση
ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ 17.08.12
Ευτυχώς υπάρχουν και αναγνώστες που δεν κρώζουν άναρθρα αλλά παραθετουν συντριπτικά επιχειρήματα. Συγχαρητήρια κυρία Δέσποινα.
Απάντηση
ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17.08.12
ΔΕΣΠΟΙΝΑ@ πόσο πληρώνεσαι? Η επιμονή σου να υποστηρίξεις τη λανθασμένη άποψή σου σε οδηγεί σε αυθαίρετα συμπεράσματα. Όχι ΔΕΝ είμαι υπάλληλος της κυβέρνησης. ΔΕΝ εργάζομαι για το Ελληνικό Δημόσιο. Τόλμησε ένας δημοσιογράφος να εκφράσει αυτά που ψηθυρίζει το ΣΥΝΟΛΟ του ελληνικού λαού και πέσαν τα «δημοκρατικά» διεθνοταλιμπάν να τον διαλύσουν. Σε ποια δημοκρατία ζούμε όταν δεν τολμάς να εκφράσεις μια διαφορετική άποψη;;; Έγινε ΠΟΤΕ δημοψήφισμα να αποφασίσουν οι Έλληνες πολίτες αν θέλουν η χώρα τους να γίνει πολυπολιτισμική χώρα;;;;;;; Μας το ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ μέσα από τα κατεχόμενα ΜΜΕ (Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης). Ενώ το Ηνωμένο Βασίλειο εδώ και 3-4 χρόνια έχει κλείσει ΕΡΜΗΤΙΚΑ τα σύνορά του και όχι μόνον ΔΕΝ δέχεται ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ λαθρομετανάστη, ΔΕΝ δέχεται ΟΥΤΕ νόμιμους μετανάστες πια. ΔΕΝ δέχεται ούτε την πράσινη κάρτα της ΕΕ για το εργατικό δυναμικό, ΟΥΤΕ την μπλε κάρτα για το επιστημονικό δυναμικό. Η Ελλάδα με όλη την επιβάρυνση που έχει δέχεται ακόμη τη μπλε και πράσινη κάρτα της ΕΕ για νόμιμους μετανάστες... Επιπλέον στο ΗΒ μετά το ‘British jobs for British people’ προτεραιότητα έχουν οι Βρεττανοί. Αρχίζουν να προωθούνται πολιτικές για να τον επαναπατρισμό των ΝΟΜΙΜΩΝ μεταναστών. Το ίδιο συμβαίνει σε ΟΛΕΣ τις χώρες της ΕΕ. Στην Ελλάδα τι γίνεται;;; Σύμφωνα με τον Nigel Farage η ΕΕ θα διαλυθεί όπως διαλύθηκε και η Σοβιετική Ένωση. Να σημειώσουμε ότι τόσο ο Κάμερον από το ΗΒ, όσο και η Μέρκελ ανακοίνωσαν επίσημα ότι το κοινωνικό πείραμα του πολυπολιτισμού έχει ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ στις χώρες τους. Το ίδιο παραδέχθηκε και ο Σαρκοζύ έμμεσα. Στην Ελλάδα ο Τσίπρας προσπαθεί να μας πείσει ότι έχει τη λύση για το μεταναστευτικό προτείνοντας σαν «λύση» τα αποτυχημένα αυτά προγράμματα ενσωμάτωσης. ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ = ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΙΚΙΕΣ στην ίδια χώρα. ΓΙΑΤΙ να τους το επιτρέψουμε; Τέλος ΝΑΙ, υπάρχει ελληνική εγκληματικότητα, ΓΙΑΤΙ να κάνουμε και ΕΙΣΑΓΩΓΗ; Σύμφωνα με τα στοιχεία της αστυνομίας η εγκληματικότητα ανέβηκε κάθετα με την ανεξέλεγκτη μετανάστευση/λαθρομετανάστευση. ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ = ILLEGAL IMMIGRANT Διεθνής Νομικός Όρος!!!!!!!
Απάντηση
μητέρα 16.08.12
@MANAΗ είσαι βαθιά νυχτωμένη ή προβοκάτορας αν λες ότι η Αριστερά δεν εχει καταδικάσει το γεγονός! Ελπίζω πραγματικά το πρώτο. Μόνο που η Αριστερά δεν μένει στο ότι ήταν πακιστανός αλλά καταδικάζει όλα τα περιστατικά βίας και βιασμών... όπως πχ τον βιασμό της κοπέλας από μέλος της Χρυσής Αυγής για το οποίο δεν μιλάει κανείς!! Η τον βιασμό της βουλγάρας μαθήτριας πριν 2 χρόνια που τοτε όλοι λέγανε "τα ήθελε"... Μην ξεχνάμε την Ιστορία μας....
Απάντηση
Μάνα 16.08.12
Μια χαρά χαρτιά είχε βγάλει από την πρεσβεία του Πακιστάν το κτήνος της Πάρου για το σκάσει στην πατρίδα του. Για το δύστυχο παιδί δεν είδα κανένα σχόλιο συμπάθειας και συμπαράστασης απ΄΄όλους εσάς που από την ώρα που ανέβηκε το άρθρο βρίζετε τον αρθρογράφο και την ιστοσελίδα. Ντροπή σας.
Απάντηση
ΠΕΡΙΚΛΗΣ 16.08.12
ξυλο στους αλητες ρουφιανους δημοσιογραφους οπου τους βρισκει ο λαος!!!!μεσω του γαμημενου εθνικισμου θελουν να μας βαλουν να φαγωθουμε μεταξυ μας!!!!ο εχθρος ειναι στις τραπεζες και στα υπουργεια ρεεεεεεεεε!!!!!!!
Απάντηση
πόσο πληρώνεσαι? 16.08.12
"Οι περικοπές των μισθών και των συντάξεων μας έχουν εξοικονομήσει 6 δις το χρόνο." ααα καλά! εσύ είσαι υπάλληλος της κυβέρνησης....
Απάντηση
ΔΕΣΠΟΙΝΑ 16.08.12
ΔΕΣΠΟΙΝΑΠροσωπικά ευχαρίστως υπογράφω το άρθρο. Προφανώς ο αρθρογράφος δεν τολμά να γράψει το όνομά του γιατί υπάρχει ο ΕΜΠΡΑΚΤΟΣ ΦΑΣΙΣΜΟΣ των αυτοαποκαλούμενων «δημοκρατικών και προοδευτικών δυνάμεων» που καίνε την Αθήνα, γροθοκοπούν καθηγητές στα πανεπιστήμια και γενικά μας τρομοκρατούν με διάφορες «δημοκρατικές» δραστηριότητες. Αυτές οι γελιότητες ΜΟΝΟ στην Ελλάδα συμβαίνουν!!! Όλες οι Ευρωπαϊκές χώρες έχουν λύσει το λαθρομεταναστευτικό από το 2003 με τη Συνθήκη Δουβλίνο ΙΙ. ΔΕΝ επιτρέπουν ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ λαθρομετανάστη στη χώρα τους. Να τους δώσουμε χαρτιά να πάνε ΠΟΥ;;; ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΧΩΡΑ της ΕΕ ΔΕΝ τους θέλει. Πόσο ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ είναι οι ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ, τα φερέφωνα του Σόρρου; Ναι, ΔΕΝ μιλάμε για λαθραίους ανθρώπους κυρία Νταλάρα, ούτε για λαθραία τσιγάρα. Μιλάμε για λαθρομετανάστες ή παράνομους μετανάστες αν προτιμάτε, είναι το ίδιο πράγμα ΗΛΙΘΙΑ ΑΣΧΕΤΗ. Ο όρος παράνομος μετανάστης είναι ΔΙΕΘΝΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΟΡΟΣ, απολύτως κανένας ρατσισμός. Το Διεθνές Δίκαιο προβλέπει ΑΜΜΕΣΗ ΕΠΑΝΑΠΡΟΩΘΗΣΗ και η ΕΕ μας δίνει ειδικά κονδύλια για αυτό το σκοπό. Καιρός να τα αξιοποιήσουμε...Οι λαθρομετανάστες μας κοστίζουν 26δις το χρόνο. Οι περικοπές των μισθών και των συντάξεων μας έχουν εξοικονομήσει 6 δις το χρόνο. Το πρωτογενές έλειμα είναι περίπου 12 δις. Δηλαδή ξεφορτωνόμαστε τους λαθρομετανάστες και έχουμε πρωτογενές πλεόνασμα!!!
Απάντηση
STAVRAKASS 16.08.12
Ωραια! θα γεμισει το αιγαιο μαυρα πτωματα!
Απάντηση
(Α) 16.08.12
Νοσταλγοί του Παπαδόπουλου εκτεθείτε κι άλλο...ομολογήστε και κανά φόνο, δεν κάνει κακό...
Απάντηση
την ζωη μας πισω αλητες 16.08.12
χαρα του φασιστα το βημα....ψευτεςςςςςςς....κοροιδευετε τον κοσμο εδω και χρονια...γινεται φτωχοποιηση του λαου μας και εσεις βαζετε τα ζωα να κυνηγανε πακιστανους...!!πικραμενοι πασοκοι μας καταστρεψατε την ζωη και τα ονειρα μας αλλα θα περασει η μοδα των νεοναζι και να δουμε μετα τι θα λετε
Απάντηση
Mpoumpoulina 16.08.12
@Xryso Avgo Ontws malakia tou... twra 8a sas kanoyme emeis xrysh omeleta... kai den 8a kanoyme tin idia malakia...
Απάντηση
Χρυσή Αυγή 16.08.12
Κρίμα που δεν σας καθάρισε όλους ο παπαδόπουλος στην Γυάρο προδότες βρομοσυριζαίοι
Απάντηση
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16.08.12
Καλό το μεροκάματο σας εκεί στην Κουμουνδούρου...εδω υπάρχει καθαρή απειλή πολέμου από τους λαθρο-ορκ που προστατεύετε και σας πείραξε αν είπε το πακιστανι πόλεμος η τζιχαντ.... αλλα μια ζωη προδοτες ήταν οι αριστεροι θολοκουλτουριαριδες
Απάντηση
(Α) 16.08.12
Κανείς δε χρειάζεται να ¨μιλήσει για μαχαιρώματα¨...Έχει ήδη γίνει κομμάτι της καθημερινότητας. Συμβαίνει τριγύρω σου. Ψάξτο...Βλέπω άγριες διαθέσεις γενικά από τους γνήσιους απόγονους του Λεωνίδα...Παριστάνουν τους ατρόμητους και δε λογαριάζουν τίποτα. Επαναλαμβάνω...Ο λόγος τους αποδομείται πανεύκολα και είναι ήδη πολύ εκτεθειμένοι. Μαζί με αυτούς και όσοι τους στηρίζουν (αστυνομία, (παρα)κράτος στο 50% και λοιποί ανίδεοι πολίτες).
Απάντηση
ΕΛΛΗΝΑΣ 16.08.12
Το βιντεο είναι ξεκάθαρο... το θέμα σας είναι ότι δεν λεέι τζιχαντ αλλά πόλεμος... για ρωτήστε ενα πακιστανό φίλο σας τι σημαίνει για αυτούς κάνω πόλεμο
Απάντηση
Ακης 16.08.12
Ο Κολοκοτρώνης τί σχέση έχει με το φασίστα αρθρογράφο; Έχουν ξεπεράσει και τη Χ.Α. μερικοί! Οι μετανάστες αν ήθελαν να κάνουν Τζιχάντ θα την είχαν κάνει! Αλλά δεν είναι πωρωμένα σκουλίκια σαν τους "πατριώτες" κάποιων φυλλάδων! 17,5 δις νέα μέτρα μας φόρεσαν, ο κόσμος κοιμάται ακόμα κι ασχολείται με τους μετανάστες! Ο Μπόμπολας κι οι συνεργάτες του άρχισαν ήδη την ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ της Χαλκιδικής, αλλά κανείς "πατριώτης" δεν έγραψε δυο λέξεις! Ξεπουλάνε τη χώρα, από οργανισμούς μέχρι παραλίες, αλλά βολεύει να γυρίζουμε τα βλέμματα αλλού! Βαρέθηκα να διαβάζω ότι στην Ελλάδα υπάρχουν μόνο μετανάστες, η Χ.Α. κι ο ΣΥΡΙΖΑ!!!!!Υ.Γ. Αύριο είναι η μαύρη επέτειος του μπλόκου της Κοκκινιάς, αλλά δεν είδα κανέναν "πατριώτη" να αναφέρει λέξη για τις εκδηλώσεις μνήμης! Οϋτε κι αύριο περιμένω! Πάλι Γερμανοτσολιάδες και δοσίλογοι ελέγχουν τα ΜΜΕ!
Απάντηση
(E) 16.08.12
hmm pws akrivws na pane spiti tous? Osoi kanoun aitisi exodou den ginetai dekti... Episis Doublino 2... kantantame varetoi pou leme ta idia kai ta idia alla merikoi den katalavenete.... Makari na itan toso aplo provlima opws to meine/fyge alla dystyxws einai poly pio polyploko kai den ftaine oi metanastes g auto...
Απάντηση
(D) 16.08.12
Γιατί οπωσδήποτε πρέπει να πάτε στην άλλη άκρη. Ποιος μίλησε για μαχαιρώματα. Να πάνε σπίτι τους μήπως;
Απάντηση
(C) 16.08.12
@(B) kai opoios den tous maxairwnei einai prodotis. oust esy
Απάντηση
(Β) 16.08.12
Βαρύγδουπες μαλακίες. ΄Οποιος δεν χαϊδολογάει τους λαθρομετανάστες για σας είναι φασίστας. Βρε ουστ καραγκιόζηδες
Απάντηση
a8anasios diakos 16.08.12
@ANTI anti8eta me sena o SYRIZA einai stous dromous kai synantietai me ton aplo kosmo... g auto pire kai 27%, oxi logw kapoiwn aoristwn sygiriwn.... oi sygyries den erxonte apo mones tous... dimiourgounte!@H_ALLI_APOPSI giati i xwra mas exei ypograpsei to doublino 2... psaxe ligo ti leei auti i syn8iki gia tin opoia o SYRIZA exei maliasei i glwssa tou na katargi8ei.... Metaxy allwn orizei tin ellada ws "xwra ypodoxis" metanastwn stin eyrwpi... dld akoma kai an kapoios kataferei na fygei apo tin ellada (poly dyskolo mias kai apo to synolo twn aitisewn gia exodo ginonte dektes to 1%), kai fygei gia gallia px... an piastei stin gallia gia opoiodipote logo... xanastelnete stin ellada.... vevaiws autoi pou psifisan to doublino 2 einai autoi pou goustaroun ta pogrom twra....
Απάντηση
(A) 16.08.12
Να είσαι καλά αρθρογράφε (όποιος και να είσαι...) του ΒΗΜΑτος που για ακόμα μια φορά μου άνοιξες τα μάτια. Ειλικρινά τέτοια διορατικότητα & αντικειμενικότητα δεν έχω ξανασυναντήσει. :0 Ευτυχώς που υπάρχει και κάποιος να τηρήσει με σεβασμό και ευλάβεια τη δεοντολογία της δημοσιογραφίας, ειδάλλως τι θα είχαμε απογίνει;;; Όταν λέγαμε ¨ΦΟΒΟ ΣΠΕΡΝΕΙΣ, ΟΡΓΗ ΘΑ ΘΕΡΙΣΕΙΣ¨ εσείς σφυρίζατε κλέφτικα. Τώρα θα τα λουστείτε. Δεν ξέρω σε ποιανού τα σπίτια θα μπουν οι μετανάστες, αλλά μήπως εσείς να αρχίζετε σιγά σιγά να φυλάτε στα δικά σας τους νεοναζοί, την αρία φυλή και όλους τους πατριώτες; Μην εκτίθεστε τόσο...(ξέρω ξέρω...η άποψή μου με κάνει ανθέλληνα, αναρχοάπλυτο, αριστεροκουλτουριάρη, φασίστα ενάντια στο φασισμό, εξτρεμιστή, ακραίο στοιχείο, επαναστάτη του καναπέ κτλ). Γελάω...
Απάντηση
ΑΝΤΙ 16.08.12
Η παροιμία λέει "έκανε η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο". ΄Ετσι κι ο ΣΥΡΙΖΑ. Τον έκαναν οι συγκυρίες αντιπολίτευση και καβάλησε το καλάμι. Βγείτε ρε μαλάκες στα καφενεία να ακούσετε τον απλό κοσμάκη τι λέει κι αφήστε τις μαλακίες. Μ' αυτά και μ' αυτά θα κάνετε τη Χρυσή Αυγή αξιωματική αντιπολίτευση. Νούμερα, ε, νούμερα. Προσγειωθείτε ρε και δείτε τον απλό κόσμο.
Απάντηση
Nazi Free Mind 16.08.12
Γνήσια ανυπόγραφη προπαγάνδα από τους "πατριώτες" του Βήματος.. Αυτούς που προσπαθούν να μας πείσουν ότι οι τα μέτρα είναι απαραίτητα και οι μετανάστες οι εχθροί μας.. Αυτούς που καλύπτουν και προωθούν το μακρύ χέρι του συστήματος, δηλαδή τη Χρυσή Αυγή που ψήφισαν 1 στους 2 μπάτσοι.. Όλα τα καθάρματα μαζί δουλεύετε και σκορπάτε το δηλητήριο σας σε μια κοινωνία απελπισμένη.. Είσεε ξεφτίλες, ψεύτες και προδότες!
Απάντηση
Η ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ 16.08.12
Ο φασισμός αγαπητέ patrioti δεν έχει χρώμα. Ενδημεί σε όλες τις παρατάξεις. Φασίστες κατηγορείτε τους χρυσαυγίτες, όμως φασιστική νοοτροπία είναι και η δική σας που δεν εννοεί να καταλάβει ότι όποιος δεν θέλει τους λαθρομετανάστες δεν είναι οπωσδήποτε χρυσαυγίτης. Αυτή η μονοπώληση της δημοκρατικότητας και του πατριωτισμού εκ μέρους σας είναι η άλλη πλευρά του φασισμού. Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί για να είμαι δημοκράτης πρέπει να μην έχω δεύτερο εσώρουχο. Ανήκω στη πάλαι ποτέ μεσαία τάξη δεν υπήρξα ποτέ μισθοσυντήρητος, αγωνίστηκα μόνος μου, δεν τα έφαγα μαζί με τον Πάγκαλο και σήμερα αγωνίζομαι να σταθώ με αξιοπρέπεια στα πόδια μου. Πάντα ψήφιζα σοσιαλιστικό κόμμα όμως αρνούμαι τώρα να γίνω οπαδός του δημοσιουπαλληλικού κόμματος του ΣΥΡΙΖΑ. Αυτού του κόμματος που υπόσχονταν πως δεν θα πήραζε το δημόσιο τομέα καιθα συντηρούσε όλους αυτούς τους συνδιλακισταράδες με τους παχηλούς μισθούς. Όσο για την καραμέλα της πλουτοκρατίας αλλάξτε ορολογία πια. Δεν βλέπετε ότι δεν τραβάει. Και κάτι ακόμα τελευταίο. Θα ήθελα πολύ να μπορούσα να πιστέψω τον Τσίπρα. Αλλά μου θυμίζει τον Παπανδρέου και έχω υποσχεθεί στα παιδιά μου να μην κάνω ξανά το ίδιο λάθος. Οσο για το κειμενο και τους πακιστανούς και γενικά όλους τους λαθρομετανάστες που κάνουν όπως λέγετε εκατοντάδες χιλιόμετρα με λίγο φαγητό και λίγο νερό,επιτρέψτε μου να μην είμαι τόσο αφελής. Και ναι, ρωτώ κι εγώ με τη σειρά μου. Γιατί έρχονται στη χώρα μου που δεν έχει να τους προσφέρει τίποτα. Ούτε καν χαρτιά για να φύγουν σε άλλη χώρα; Συγνώμη κιόλας που κάνω αυτή την ερώτηση, μη με κακοχαρακτηρίσετε.
Απάντηση
Aisixtir 16.08.12
Εύγε αισχρέ αρθρογράφε! Άξιος ο μισθούλης σου! Γιατί παρεξηγείστε μετά οι δημοσιογράφοι όταν σας λένε ρουφιάνους; Και όσον αφορά στην "ταμπακιέρα": όταν οι φίλοι σου οι χρυσαυγίτες τους σφάζουν είναι καλά, έ; Όταν όμως γυρίζουν οι πακιστανοί (και οι όποιοι πακιστανοί) και λένε ότι δεν θα κάθονται να τους τρυγάνε, αλλά θα αντιδράσουν, εσύ το μεταφράζεις ως "Τζιχάντ"!Γι άλλη μια φορά: ΑΞΙΟΣ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΣΟΥ ΞΕΦΤΙΛΑ!
Απάντηση
fedonMan 16.08.12
@TakisSwsta... to taxidi afganistan->a8ina einai i varka pou 8a se perasei tourkia->xio... stis aktes tis tourkias diaktinistikan apo to spiti tous... Kala kai ti varka eee... krouazieroploio.... 1i 8esi me lux aneseis.... panakrivo taxidi... prepei na tous dinei o Soros lefta...xypniste reee, ntropiazete tin Ellada
Απάντηση
ΤΑΚΗΣ 16.08.12
ΚΛΑΨ, ΚΛΑΨ Fedonman. ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΜΕΤΙΣ ΒΑΡΚΕΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΛΥΠΟΥΝΤΑΝ! ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΡΟΣΙ. ΜΕΓΑΛΟΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟΙ. Ή ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΚΡΥΒΑΝ ΣΕ ΔΙΠΛΟΥΣ ΠΑΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΒΡΕ.
Απάντηση
giannakis 16.08.12
@giannisPion polemo re file? Tin amesws epomeni frasi "DEN PREPEI NA MAS SPROXOUN SE VIA" giati den tin sxoliazeis?? epilektiki akoh? dysleitourgia apo xronio fasismo?Oi monoi pou 8eloun polemo kai kanoyn ta panta gia na xekinisei einai oi fasistes kai nostalgoi tis nazistikis eurwpis... autoi pou sfaxane ton irakino prox8es...Den 8a tous perasei omws. Edo einai ELLADA. o fasismos den xwraei...
Απάντηση
Παπαγεωργίου Ελενη 16.08.12
To τζιχαντ που ακριβως το λεει; Το ιερο πολεμο που το ακουσατε; Τι θελετε να κανουν οι πακιστανοι; Να κατσουν να τους μαχαιρωνουν οι χρυσαυγιτες; Ειναι ποτε δυνατον να συμβει αυτο;
Απάντηση
ΧΡΥΣΑ 16.08.12
Τι έγινε ρε ΣΥΡΙΖΟπαιδα; Ούτε τον κάλο να σας είχαν πατήσει δεν θα σκούζατε έτσι!!!!
Απάντηση
fedonMan 16.08.12
"Όλοι αυτοί οι ενδεείς και κατατρεγμένοι Πακιστανοί, Αφγανοί κι άλλες αναξιοπαθούσες φυλές της γης που βρίσκουν χρήματα για να ΄ρθουν από τις μακρινές τους χώρες στη δική μας "πλούσια" Ελλάδα; "Edo fainetai poso asxetos einai o ar8rografos i kalytera poso emetiki propaganda prospa8ei na kanei... Diladi, oi metanastes DEN exoyn perpatisei posa ekatontades xiliometra me ligosto fai kai nero, se antixoes kairikes syn8ikes... DEN exoun xekinisei apo to afganistan ena taxidi xwris aurio dioti to NATO mazi me ellines fantarous eipe mia mera na kanei epemvasi stin xwra tous (ali8eia giati kaneis apo tous ellinarades den zitaei na gyrisoun oi fantaroi mas pisw?) Tipota apo auta den isxyei... apokalypse tin ali8eia o ar8rografos: Tous stelnei o SYRIZA k to KKE eisitiria gia Aegean taxidromikws... kai erxontai sto El. Venizelos kyrioi... ti allo 8a akousoume 8ee mou...yg. gia tous koblexikous.... den exei elliniki grammatoseira to pc
Απάντηση
γιαννης 16.08.12
@felix Δηλαδή ρε φιλαράκι μας απειλούν τα πακιστάνια με πόλεμο και εμείς πρέπει να κα΄νουμε μόκο... αμφισβητείς το βίντεο???? Και όσοι τα γράφουνε είναι ναζί και δολοφόνοι??? εσείς του συριζα έχετε ξεφύγει.... αλλά τι να περιμενει κανεις από προδότες
Απάντηση
felix 16.08.12
@γιωργοςΕίναι απλό αλλά θα στο εξηγήσω.Γιατί ο κειμενογράφος εξ' ορισμού οφείλει να υπογράφει τα όσα γράφει, ειδικά όταν αυτά που γράφει είναι ανιστόρητες γραφικότητες και αποτελούν ύμνο στο ναζισμό. Γιατί επίσης θέλω να ξέρω αν ανοίγω σελίδα Βήματος ή προσωπικό μπλογκ αγράμματου φασίστα, ναζιστή, βιαστή, μαχαιροβγάλτη δολοφόνου.Συγχαρητήρια στο Βημα που ψαρεύει λιβελογράφους κατευθείαν από τον Στόχο. Θα μπορούσε να κρατήσει κάποια προσχήματα.
Απάντηση
patriotis 16.08.12
το Βήμα έγινε κολυμπήθρα του Σιλωάμ για νεοναζί. ωραία. το σύστημα στα καλύτερά του. αλήθεια θα είχε την ευγενή καλοσύνη ο συγγραφέας του εν λόγω άρθρου να το υπογράψει; να ξέρουμε και οι υπόλοιποι ''αφελείς'' τι σκοπούς εξυπηρετεί και από ποια φωτεινά(..)κέντρα εκπορεύονται ; ήξερα πως ο ΣΥΡΙΖΑ προκαλεί πανικό στο σύστημα, επιβεβαιώνεται περίτρανα. ευτυχώς τλκ είναι η μόνη αντι-συστημική ειρηνική δύναμη που εκπροσωπεί τα συμφέροντα των εργαζομένων. και όχι συμφέροντα μεγαλοεργοδοτών και εκδοτών που προμοτάρουν την ΧΑ.δεν μετανιώνω που τους ψήφισα και με κάνετε να τους υποστηρίζω με ακόμα μεγαλύτερη θέρμη.Πατριώτης δεν είναι αυτός που μισεί τους ξένους, τους αλλόθρησκους, τους διαφορετικούς. Πατριώτης δεν είναι αυτός που θεωρεί πως “το έθνος και η φυλή του είναι ανώτερα”, και άλλες τέτοιες μπούρδες. Πατριώτης δεν είναι ο εθνικιστής, ο φασίστας, ο ναζί.Πατριώτης, δεν είναι ούτε αυτός που υπηρετεί τα συμφέροντα της πλουτοκρατίας, και κατά τα άλλα επενδύει τον λόγο του με “πατριωτικό αίσθημα”! Πατριώτης, δεν μπορεί να είναι, ο κεφαλαιοκράτης, ο καπιταλιστής, το αρπακτικό.Όλοι αυτοί οι “πατριώτες”, έχουν αποδειχτεί οι χειρότεροι προδότες στην ιστορία αυτού του τόπου.Το ποιοι έχουν σταθεί πατριώτες σε αυτό το χώμα, το γνωρίζουμε από την πορεία τους, τις πράξεις τους, και το χυμένο αίμα τους. Πατριώτες, είναι αυτοί που πάλεψαν για την εθνική ανεξαρτησία της πατρίδας μας, και για την αποτίναξη κάθε ιμπεριαλιστικής οικονομικής και πολιτικής εξάρτησης. Είναι αυτοί που αγωνίζονται ενάντια στο ξεπούλημα της Ελλάδας, στο ξένο και ντόπιο κεφάλαιο. Είναι αυτοί που παλεύουν για την δικαιοσύνη και την ευημερία του λαού αυτού του τόπου, και όχι της πλουτοκρατίας.
Απάντηση
χψω 16.08.12
Φαίνεται πως οι ροζ παρωπίδες σου και οι κόκκινες ωτασπίδες σου δεν σε άφησαν ν' ακούσεις τις ευχαριστίες του πακιστανού. Και μάλλον ζεις σε άλλη χώρα για να γράφεις αυτά που γράφεις. Το γεγονός ότι ΣΥΡΙΖΑ και ΚΚΕ βιάστηκαν να βαφτίσουν τους αυτονόητους ελέγχους (ΞΕΝΙΟΣ ΖΕΥΣ) πογκρόμ εσένα εμετικέ ανθέλληνα δεν σου λέει τίποτα. Ντροπή σας πια
Απάντηση
φδφδ 16.08.12
προβοκατορικο και ψέμα το αρθρο. εμετός στον αρθρογράφο που προσπαθεί να συνδέσει τους λαθρομετανάστες με την Αριστερά -η Αριστερά μάχεται κατά των προσκυνημένων ευρωλιγούρηδων που αρνούνται να αφήσουν τους λαθρομεταναστες να φύγουν για γερμανία, και λεει> ας τους να φύγουνε, μην μετατρέπεις την Ελλάδα σε σκουπιδοντενεκέ -τόσο μυαλό θέλει για να το καταλαβετε? και νομίζετε πως θα σας σώσουν οι μαφιόζοι ψευτοπατριώτες της ΧΑ!
Απάντηση
Γιώργος 16.08.12
Ποιον πόλεμο; Αυτόν τον χαμηλής εντάσεως που έχει ξεκινήσει εδώ και χρόνια;;;
Απάντηση
δημοσιογραφος ΕΣΗΕΑ 16.08.12
για να τον καταγγγείλει στην ΕΣΗΕΑ και να τον διαγραψει ο συριζαιος τρίμης όπως έκανε και με τον μανδραβελη... έχουμε γεμισει αριστερα αποβράσματα στην Ελλάδα
Απάντηση
γιωργος 16.08.12
Γιατί ρωτάς το όνομα felix; Για να στείλει λουλούδια ο πρόεδρος των λαθρομεταναστών;
Απάντηση
Χρυσή Αυγή 16.08.12
Μην ανησυχείτε Έλληνες η Χρυσή Αυγή είναι εδώ.. Πόλεμο αυτοί, πόλεμο και εμείς
Απάντηση
pakistanos 16.08.12
ego irta ellada klepsi, viasei kai steilei xrimata se oikogenia... den fobamai giati exo filo alexi
Απάντηση
felix 16.08.12
Το όνομα αυτού που γράφει το κείμενο ;
Απάντηση
takisA 16.08.12
Είναι φώς φανάρι που λέμε οτι για άλλη μια φορά η περιοχή μας καλείται να αντιμετωπίσει τις ορδές εξανατολών.Και πάλι όπως τότε που βόλευε κάποιους να θυσιάσουν το Βυζάντιο για να σωθούν αυτοί,ετσι και σήμερα μας θυσιάζουν για να σωθούν πάλι οι ιδιοι.Εμείς όμως γιατι κάνουμε πώς δεν καταλαβαίνουμε;
Απάντηση
αρτεμις 08.09.14
Πολυ απλα οι περισοτεροι που σχολιαζουν εδω ειτε ειναι ψεκασμενοι αριστεροι ειτε βολεψακηδες και οπαδοι της αδιαφοριας.Δεν καταλαβαιβουν ειτε αδιαφορουν προκλητικα πανω στο θεμα του οχι μονο γιατι ερχονται προκλητικα εδω λαθρομεταναστες,αλλα και στο τι ειδους θρησκεια και πολιτισμο πρεσβευουν αυτοι που ερχονται εδω.Εχετε δει πως ζουν,συμπεριφερονται και αντιμετοπιζουν της γυναικες,τους αλλοδοξους,και τα παιδια(ιδιαιτερα τα κοριτσια)στης πατριδες τους;Μην νομιζεται οτι ελληνοποιοντας τους και ενσωματοντας τους οτι μερικοι(ολοι σχεδον)θα αλλαξουν τροπαρι.Ολοι αυτοι εχουν παθος με την κολοσαρια τους και θελουν να σφαγιασουν τους χριστιανους αυτης της χωρας.Εγινε της προαλες μια ερευνα αναμεσα σε μουσουλμανους που ζουν εδω,και τους ρωτισαν αν θα θελουν να θελουν η σαρια να επιβληθει η σαρια στους γηγενεις.Και το 98%απαντησε θετικα.Σκεφτητε πως θα καταληξουμε,με την σαβουροσαρια που θελουν να μας την μπαστακωσουν και σε μας κυριοι αριστερουλιδες σχολιαστες.Θα θελατε πραγματικα να δειτε της κορες και γυναικες σας να βιαζονται και να δολοφονουνται επιδει δεν φορανε μαντιλα ικαι μπουργκα;Ξυπνηστε απο τον ηλιθιο συριζαικο λιθαργο που σας εχει ναρκωσει.
Απάντηση