ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι σύμβουλοι για τις δημοτικές κοινότητες Ελληνικού και Αργυρούπολης

0 23 ΜΑΙΟΥ 2019, 21:18

Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι σύμβουλοι για τις δύο κοινότητες Αργυρούπολης και Ελληνικού.

Έξι συνδυασμοί κατεβαίνουν στη δημοτική ενότητα Αργυρούπολης και πέντε στου Ελληνικού.  

Δημοτική Ενότητα Αργυρουπόλεως

1. "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝ-ΠΟΡΕΥΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ"
Περιλαμβάνονται υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:
  
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ(ΚΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΟΥ
5. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΥΜΠΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΠΑΣΤΡΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
10. ΣΤΕΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΧΟΥΧΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΤΖΙΔΗΣ"
Περιλαμβάνονται υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΞΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ
3. ΒΑΒΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΓΔΟΝΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΓΚΙΝΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9. ΚΥΡΙΑΚΑΡΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΤΕΛΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΡΟΥΜΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. "ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ"
Περιλαμβάνονται υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΤΡΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΑΚΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
10. ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

4. "ΕΝΩΜΕΝΗ ΠΟΛΗ"  του υποψηφίου Δημάρχου Γιάννη Κωνσταντάτου
Περιλαμβάνονται υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΟΛΙΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΖΩΛΟΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΡΗΓΑ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
12. ΣΙΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
14. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
15. ΤΖΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΤΣΙΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΤΣΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ"
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΥ
5. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7. ΚΡΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
8. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΗΝΑ
9. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
11. ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΜΠΑΡΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17. ΧΑΛΤΣΟΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6. "ΞΑΝΑ Η ΠΟΛΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΣ" στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΟΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΙΑΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΟΠΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
6. ΝΟΥΕΣΑΡ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΩΧΑΜΕΤ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
9. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
10. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ελληνικού

1. "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝ-ΠΟΡΕΥΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ" 
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΑΜΗΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΔΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΟΥΙΖΟΥ
5. ΚΑΤΣΑΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ(ΣΠΙΘΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΛΟΦΡΕΝΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΠΡΟΥΣΟΥΝΟΥΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΕΦΗ) του ΗΛΙΑ
10. ΣΩΛΗΝΑΡΑΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ(ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

2. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΤΖΙΔΗΣ"
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΕΙΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΕΛΛΗΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΡΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΒΑΙΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΣΟΥΖΑΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8. ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΠΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΟΥΓΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. "ΕΝΩΜΕΝΗ ΠΟΛΗ" Γιάννης Κωνσταντάτος 
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΑΛΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΟΜΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΚΑΝΕΛΛΟΥ
4. ΚΑΠΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΕΛΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ συζ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6. ΚΟΡΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΗΛΙΑ
9. ΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
11. ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΣΑΟΥΡΙΔΗ ΕΛΛΙΝΑ του ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ
13. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΤΣΟΥΔΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15. ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΧΑΤΖΗΜΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

4. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ"
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΚΟΒΕ ΜΑΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΛΙΣΙΩΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ- ΜΟΥΡΑΤΧΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ- ΑΡΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΜΟΥΡΑΤΧΑΝΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
7. ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ - ΛΙΑΝΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8. ΜΠΟΥΓΑΖΙΑΝΟΣ - ΣΩΠΗΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΠΑΜΠΕΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΙΩΤΟΥ- ΚΑΠΑΛΤΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΣΙΑΚΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. "ΞΑΝΑ Η ΠΟΛΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΣ"  
Περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΦΙΛΟΜΕΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΟΥΒΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΜΑΡΑΜΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΟΡΙΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
11. ΣΚΕΥΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 

Σχόλια Αναγνωστών

0 Προσθήκη σχολίου

Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια για αυτό το άρθρο.

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ!
Απάντηση σε x
* Υποχρεωτικά πεδία* Το vimaonline σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά και άσχετα με το περιοχόμενο του άρθρου σχόλια. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.