ΑΛΙΜΟΣ

Οι 7 συνδυασμοί για το δήμο Αλίμου και οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

0 23 ΜΑΙΟΥ 2019, 20:07

Εφτά είναι οι συνδυασμοί που θα λάβουν μέρος στις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαίου στο Δήμο Αλίμου. 

1. "Αγαπώ τον Άλιμο" Ανδρέας Κονδύλης,
2. "Αγώνας για τον Άλιμο" Δημήτρης Γιαννακόπουλος,
3. "Άλιμος: Εδώ ζούμε" Θάνος Ορφανός,
4. "Άλιμος μπορούμε καλύτερα" Βαγγέλης Τσαμήτας,
5. "Άνω - Κάτω στο Καλαμάκι Δημοτική Κίνηση Αλίμου" Κώστας Χαρίτος, 
6. "Λαϊκή Συσπείρωση" Κυριακή Καμαρινού
7. "Ελληνική Αυγή για τον Άλιμο" Χαρίλαος Μέξας. 


Την τελευταία εβδομάδα πριν τις εκλογές της Κυριακής το κλίμα πολώθηκε στον Άλιμο, με τη διασπορά  fake news σε βάρος του δημάρχου Ανδρέα Κονδύλη ο οποίος απάντησε με κατάθεση μήνυσης εναντίον δημοσιογράφου για ψευδές και συκοφαντικό δημοσίευμα, ενώ επιφυλάσσεται να κινηθεί και εναντίον ιστοσελίδων που έκαναν αναδημοσίευση αναπαράγοντας το συκοφαντικό δημοσίευμα.

Σήμερα με ανακοίνωσή της η παράταξη του Βαγγέλη Τσαμήτα γνωστοποιεί ότι κατέθεσε μήνυση "κατά του υποψηφίου της "Ελληνικής Αυγής" Χάρη Μέξα και εναντίον όποιου αναδείξουν οι έρευνες ως ηθικού αυτουργού για τις συκοφαντίες και τα κατάπτυστα ψέματα που αναγράφονται σε ανώνυμη φυλλάδα που μοιράστηκε εχθές στις 04:00 το πρωί". 

Ευτυχώς βρισκόμαστε δύο μόλις 24ωρα πριν από την τελική αναμέτρηση και η ώρα της αλήθειας για όλους κοντοζυγώνει. Οπότε, ψυχραιμία παιδιά... 

Οι δημοτικοί συνδυασμοί

1. Το συνδυασμό με το όνομα "«Αγαπώ τον Άλιμο, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"
Υποψήφιος Δήμαρχος ο Ανδρέας Κονδύλης 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7 ΑΡΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΟΣΤΡΑΤΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΣΕΡΓΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΗ
9 ΒΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10 ΓΑΡΥΦΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12 ΓΚΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΔΑΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΔΑΝΟΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ
17 ΔΟΥΔΩΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
18 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΙΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20 ΚΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ
22 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24 ΚΟΣΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ - ΒΑΡΔΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
27 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28 ΜΑΚΑΡΙΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
29 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
30 ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
31 ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
32 ΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
34 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
35 ΜΠΟΥΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
36 ΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
37 ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38 ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
39 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
40 ΠΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
41 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
42 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
43 ΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
44 ΣΑΜΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
45 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
46 ΣΙΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47 ΣΚΑΡΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
48 ΣΜΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
49 ΣΥΡΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
50 ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΙΜΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Φ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"
 
 Υποψήφιος Δήμαρχος ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΡΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΓΚΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ
7 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ
8 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
9 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
10 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
11 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
17 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΛΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
19 ΜΙΤΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΜΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΗ
21 ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22 ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
23 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
25 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
26 ΣΒΙΤΑΪΛΟ ΙΒΑΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
28 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ(ΜΙΡΑΝΤΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31 ΤΣΙΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
33 ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
34 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
36 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΟΥΛΑ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. "Άλιμος: Εδώ ζούμε!" 
Υποψήφιος Δήμαρχος ο Θάνος Ορφανός 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ(ΣΠΥΡΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
6 ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΜΠΗΛΙΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΖΑ) του ΧΡΙΣΤΟΥ
8 ΓΚΑΝΙΑΤΣΑ ΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΓΚΙΑΛΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΡΙΤΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11 ΔΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
12 ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(ΤΑΣΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
14 ΚΛΕΩΠΑ-ΜΠΙΣΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ(ΜΙΜΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ(ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 ΚΟΝΤΟΣΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ
17 ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18 ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΡΥ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
20 ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
21 ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
22 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
23 ΝΤΟΥΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ(ΕΥΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
24 ΝΤΟΥΧΑΝΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΙΑΤΣΕΣΛΑΒ
25 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ(ΝΑΝΣΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
29 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30 ΠΑΡΧΑ ΚΥΡΑΤΣΩ(ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31 ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32 ΡΑΛΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
33 ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34 ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35 ΣΤΑΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
36 ΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
37 ΧΑΣΙΩΤΗ-ΜΑΝΩΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ(ΝΑΝΣΥ) του ΠΕΤΡΟΥ
38 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
40 ΨΑΛΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ(ΤΟΝΙΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4. "ΑΛΙΜΟΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ"  
Υποψήφιος δήμαρχος ο Βαγγέλης Τσαμήτας  

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΜΑΛΑΜΩ (ΜΙΤΣΗ) συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4 ΒΛΑΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
5 ΒΛΑΧΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6 ΒΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΔΗΜΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
10 ΔΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
11 ΖΑΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12 ΖΑΜΠΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΕΡΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14 ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15 ΚΑΪΡΟΥΖ (ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΩΝΗ) του ΣΑΜΙ
16 ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
17 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
19 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΟΥΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20 ΚΡΗΤΙΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ χηρ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21 ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22 ΛΕΜΠΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24 ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25 ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
26 ΜΗΣΤΡΙΩΤΗ ΦΩΤΟΥΛΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
27 ΜΙΧΑΛΕΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28 ΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΗΛΙΑ
29 ΜΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30 ΞΕΝΑΚΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ (ΚΑΣΣΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
31 ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ (ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ-ΡΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
32 ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
33 ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΠΕΤΡΟΥ
34 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ
35 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
36 ΠΟΛΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37 ΡΗΓΟΣ-ΛΑΛΕΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΕΚΤΩΡ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38 ΣΡΕΤΣΚΟΒΙΤΣ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
39 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40 ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΥΛΒΙΟΥ
41 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
42 ΤΣΑΚΑΡΩΦ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΝΤΟΝΚΑ- ΑΝΤΩΝΙΑ του ΖΛΑΤΑΝ
43 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
44 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
45 ΤΣΕΤΛΑ (ΘΕΟΧΑΡΗ) ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
46 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
47 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
48 ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
49 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
50 ΧΟΥΣΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. "ΑΝΩ - ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΑΛΙΜΟΥ"

Υποψήφιος δήμαρχος ο Κώστας Χαρίτος 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΑΡΜΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΒΑΓΓΗ-ΤΣΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
5 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
10 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΚΑΡΑΜΠΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
12 ΚΕΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
13 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
14 ΚΟΚΚΟΡΗ-ΤΣΑΜΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΛΥΓΕΡΗ του ΠΕΤΡΟΥ
16 ΛΑΡΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ
18 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΜΠΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21 ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22 ΝΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
24 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΣΤΑΥΡΟΥ
25 ΠΑΡΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
26 ΡΗΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΡΙΟΥ
27 ΡΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
28 ΣΑΜΙΑΣ ΝΕΣΤΗΣ του ΛΑΖΗ
29 ΣΕΡΕΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
30 ΤΖΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31 ΤΣΕΜΠΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
32 ΤΣΟΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΑΝΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33 ΤΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
34 ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6. "ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΙΜΟ" 
Υποψήφιος Δήμαρχος ο Χαρίλαος Μέξας

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΑΛΜΠΑΝΗ ΦΑΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
5 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΓΑΡΓΑΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΚΑΡΓΙΑΤΛΗ ΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΤΙΟΥ
13 ΚΙΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
14 ΚΟΛΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16 ΛΙΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
17 ΜΑΛΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΜΑΝΕΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19 ΜΕΞΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
21 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
23 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
24 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26 ΠΟΡΤΕΛΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
27 ΡΙΜΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
28 ΣΚΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29 ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
31 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
32 ΦΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33 ΦΟΥΝΤΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΙΜΟΥ"
Υποψήφια δήμαρχος η Κυριακή Καμαρινού

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2 ΑΛΥΜΑΤΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΑΜΠΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΑΝΔΡΗ - ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7 ΒΕΡΣΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11 ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
12 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13 ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14 ΖΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 ΚΑΒΑΡΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
17 ΚΑΛΥΒΙΤΗ ΣΑΡΑ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
19 ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20 ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
21 ΚΟΡΩΝΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
22 ΚΟΤΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
24 ΛΕΪΜΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25 ΜΑΝΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26 ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27 ΜΑΡΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
28 ΜΙΧΑΛΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31 ΜΠΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
32 ΜΥΛΩΝΑ - ΠΑΛΑΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33 ΞΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
34 ΞΙΦΑΡΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
35 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΚΑΡΑΣΣΟ ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
37 ΣΙΩΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
38 ΤΑΧΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39 ΤΖΟΒΑ - ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40 ΤΖΩΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
42 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
43 ΤΣΕΓΡΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
44 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
45 ΧΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
46 ΨΩΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 

Σχόλια Αναγνωστών

0 Προσθήκη σχολίου

Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια για αυτό το άρθρο.

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ!
Απάντηση σε x
* Υποχρεωτικά πεδία* Το vimaonline σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά και άσχετα με το περιοχόμενο του άρθρου σχόλια. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.