ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

Όλες οι παρατάξεις και οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι στο Παλαιό Φάληρο

0 22 ΜΑΙΟΥ 2019, 11:04

Ρεκόρ συνδυασμών καταγράφεται στο Παλαιό Φάληρο αφού οι παλαιοφαληριώτες την Κυριακή 26 Μαϊου θα πάρουν στα χέρια τους τα ψηφοδέλτια 10 συνδυασμών. 

Υποψήφιοι δήμαρχοι είναι οι Δούμας Ανδρέας, Φωστηρόπουλος Γιάννης, Ανδρικοπούλου Βίκυ, Κατσέλης Στέλιος, Κατσένης Νίκος,  Βασιλείου Γιώργος, Μερκουράκης Κώστας, Πιτούλης Δημήτρης, Γαρδίκης Νίκος και Μεταξάς Σωτήρης. 

Τον μεγαλύτερο αριθμό υποψήφιων δημοτικών συμβούλων έχει η παράταξη του Γιάννη Φωστηρόπουλου με 62 υποψηφίους, ακολουθεί η παράταξη του Ανδρέα Δούμα με 61,  του Νίκου Γαρδίκη με 55, του Κώστα Μερκουράκη με 54, της Βίκυς Ανδρικοπούλου με 53, του Στέλιου Κατσέλη με 50, του Σωτήρη Μεταξά με 46, των Γιώργου Βασιλείου και Νίκου Κατσένη με 44 και τέλος του Δημήτρη Πιτούλη με 42. 

Οι συνδυασμοί 
 
1. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Νικόλαο Κατσένη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
2. ΑΥΖΩΤΗ ΜΑΓΙΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3. ΒΕΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΖΑΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
13. ΙΩΑΚΕΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
15. ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
18. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΝΤΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20. ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΤΑΚΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
21. ΞΕΝΟΦΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΑΞΙΤΕΛΗ
22. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
23. ΟΡΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
26. ΠΑΠΑΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
29. ΠΕΛΕΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
30. ΠΟΜΟΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
31. ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32. ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
33. ΣΑΠΑ ΙΝΑ του ΑΓΚΙΜ
34. ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ(ΜΑΚΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
35. ΣΙΑΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΣΚΑΡΗ
36. ΣΟΦΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
37. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
38. ΣΩΛΗΝΑΡΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
39. ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΤΡΙΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
42. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43. ΦΑΣΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
44. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. "ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Σωτήρη Μεταξά 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΝΤΩΝΑΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΜΕΤΑΞΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΖΟΥΓΡΑ ΤΑΡΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΑΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
12. ΚΟΝΤΟΓΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΜΑΜΩΝΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΗΛΙΑ
17. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
18. ΜΕΤΑΞΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΑΝΑΡΗ
20. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΙΧΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
22. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
23. ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΜΠΑΛΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
26. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
27. ΝΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
28. ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
30. ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΣΑΒΒΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ
33. ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34. ΣΙΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
35. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
36. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
37. ΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
38. ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
39. ΤΑΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
40. ΤΖΑΤΖΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41. ΤΡΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
42. ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
43. ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
44. ΤΣΟΥΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
45. ΦΑΜΕΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
46. ΦΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ""ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΛΗΡΟ -ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΤΟΥΛΗΣ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Δημήτρη Πιτούλη 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του ΔΙΚΑΙΟΥ
4. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΔΕΣΙΠΡΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΕΜΠΟΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΖΟΥΣΤΗ ΜΙΚΑ (ΜΙΚΑΕΛΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
11. ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13. ΚΑΒΟΥΛΑΚΗ ΘΕΑΝΩ (ΝΟΝΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
14. ΚΑΙΝΙΧ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15. ΚΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΚΑΛΛΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
17. ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
18. ΚΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΚΥΡΙΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
22. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
23. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΛΟΪΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΜΑΥΡΟΔΑΚΟΥ-ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
26. ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΜΠΟΥΡΑΝΕΛΛΟ ΘΗΡΕΣΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ του ΤΖΟΡΤΖΙΟ
28. ΝΙΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29. ΠΑΝΕΛΟΥΔΗ (ΛΙΒΑΝΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
30. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
31. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
32. ΠΑΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
34. ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35. ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
36. ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
37. ΣΕΡΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
38. ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ) του ΝΙΚΟΥ
39. ΤΣΕΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
40. ΤΣΙΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
41. ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
42. ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Νικόλαο Γαρδίκη 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΧΠΑΖΙΑΝ ΡΟΖΑ του ΣΑΡΚΙΣ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ-ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΣΥΜΕΩΝ
5. ΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΒΙΔΑΛΗ – ΒΑΓΙΟΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΑΡΔΙΚΗ - ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΑΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΓΑΤΖΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΣΩ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9. ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ – ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
11. ΓΙΑΝΝΕΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12. ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΔΕΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΖΑΠΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
18. ΚΑΞΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΚΑΦΦΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΚΕΦΑΛΑ ΚΑΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΚΟΛΛΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΦΩΤΙΟΥ
24. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΚΟΜΠΛΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
26. ΚΟΝΤΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ
27. ΚΟΝΤΟΡΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ-ΣΟΦΙΑ ΜΑΧΗ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29. ΚΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32. ΚΩΒΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
33. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
34. ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
35. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΩΜΑ
36. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΠΕΤΡΟΥ
37. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
38. ΜΟΥΡΑΤΧΑΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΒΡΑΑΜ
39. ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
40. ΞΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ
41. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
42. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
43. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
45. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
46. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
47. ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
48. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
49. ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΠΟΛΗ
50. ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ-ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
51. ΤΖΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
52. ΤΣΑΝΕΛΗΣ ΑΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
53. ΦΑΚΑΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
54. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
55. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Ανδρέα Δούμα. 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΑΞΙΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
6. ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΒΑΡΙΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ) του ΠΑΥΛΟΥ
9. ΒΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
11. ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
12. ΓΚΟΥΖΕΛΣΕΚΕΡΤΣΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΔΙΚΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΕΥΘΑΛΙΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
16. ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΑΛΕΚΟΥ
17. ΗΛΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
18. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
19. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΚΑΡΥΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΠΟΘΗΤΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
24. ΚΟΛΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
25. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΚΟΤΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
29. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
31. ΛΥΒΙΔΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
32. ΜΑΡΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33. ΜΑΤΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
34. ΜΑΥΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ
36. ΜΕΣΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΟΥ
37. ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
39. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40. ΜΠΕΝΤΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) του ΙΩΑΝΝΟΥ
41. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
42. ΝΙΚΗΤΕΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
43. ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΤΕΛΑΡΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
44. ΞΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
45. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
46. ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ
47. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
48. ΠΑΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
49. ΠΗΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ συζ Ανδρέα Δούμα
50. ΡΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
51. ΣΙΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
52. ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
53. ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
54. ΤΟΜΟΥΡΤΖΟΥΚΓΚΙΟΥΛ ΡΟΔΟΘΕΑ (ΡΟΔΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
55. ΤΡΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
56. ΤΣΑΜΑΡΔΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
57. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
58. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
59. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
60. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
61. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. "ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - Νέο Ξεκίνημα" με υποψήφιο δήμαρχο τον Στέλιο Κατσέλη. 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΗΛΙΑ
7. ΓΚΙΖΓΚΙΖΙΑΝ ΑΝΙ του ΑΡΜΕΝ
8. ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΖΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
10. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΚΑΜΑΡΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΠΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14. ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
17. ΚΟΥΜΗ ΝΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
18. ΚΟΥΤΣΟΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
20. ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΛΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
22. ΛΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΩΣΗΦ
23. ΜΑΔΕΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
24. ΜΑΝΘΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΜΑΡΩΝΙΔΟΥ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
27. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28. ΜΟΥΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
30. ΜΠΕΦΟΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
31. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
32. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΡΑΞΙΤΕΛΗ
33. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
34. ΡΑΠΤΗ-ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35. ΡΑΧΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
36. ΡΟΙΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
38. ΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39. ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
40. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ-ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41. ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
42. ΤΡΙΜΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
43. ΤΡΙΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΥΡΤΩ (ΜΥΡΤΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44. ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
45. ΤΣΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
46. ΦΑΚΙΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
47. ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
48. ΧΑΤΙΝΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
49. ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
50. ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΟΛΩΝΟΣ

7. "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ "μαζί … με προοπτική για το
ΦΑΛΗΡΟ""
με υποψήφιο δήμαρχο τον Γιώργο Βασιλείου

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ -ΜΠΑΤΖΕΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
6. ΒΕΙΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΓΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
8. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ(ΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ(ΑΝΝΥ) του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ του ΜΙΧΑΛΗ
11. ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΔΟΥΚΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ(ΕΥΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
13. ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΕΥΔΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
18. ΚΟΝΔΥΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΚΟΝΔΥΛΙΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20. ΚΟΡΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΚΟΥΣΤΙΜΠΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΜΑΓΙΑΦΑ ΣΜΑΡΩ του ΣΥΜΕΩΝ
24. ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
26. ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
27. ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
28. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΜΠΑΖΕΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΜΠΟΓΙΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΟΣΧΟΥ
31. ΜΠΟΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
32. ΝΤΕΡΟΧΟΝΕΣΙΑΝ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
33. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34. ΠΑΠΑΔΑΜ(ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
35. ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
36. ΣΑΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
37. ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΙΩΑΝΝΗ
38. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
39. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
40. ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
41. ΤΖΑΘΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
42. ΤΟΥΡΚΟΚΩΣΤΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43. ΦΑΤΣΕΑ ΡΟΖΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
44. ΧΟΛΕΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. "ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΦΑΛΗΡΟ" με υποψήφια δήμαρχο τη Βίκυ Ανδρικοπούλου 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΓΡΟΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΑΞΑΓΟΡΑ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ -ΡΩΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΑΜΠΑΣΙΑΝ ΣΕΤΡΑΚ (ΣΕΤΟ) του ΔΙΚΡΑΝ
4. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΦΙΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
8. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΓΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΔΕΡΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
15. ΔΙΑΓΟΥΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
17. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
19. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
20. ΖΕΡΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΖΗΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
22. ΙΑΤΡΙΔΟΥ - ΔΕΜΠΟΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
23. ΚΑΛΥΒΑ - ΚΑΡΟΥΣΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΦΩΤΙΟΥ
24. ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
25. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
26. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΚΟΥΕΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
28. ΚΩΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΜΑΚΑΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
32. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
34. ΜΙΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
35. ΜΩΫΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΝΤΟΥΡΑ - ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
37. ΟΡΛΑΝΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
38. ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
41. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
42. ΣΑΡΡΗΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
43. ΣΙΜΟΝΙΑΝ ΒΑΡΤΟΥΗ του ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝ
44. ΣΚΑΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
45. ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
46. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΝΤΙΝΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
47. ΤΕΝΤΟΜΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΤΑΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
48. ΤΟΜΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
49. ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
50. ΧΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
51. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
52. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
53. ΨΑΛΜΕΝΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. "ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ AYTΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Κώστα Μερκουράκη 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΟΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΓΕΛΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΙΟΥ
10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΔΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13. ΚΑΖΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΚΑΙΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ
17. ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΚΕΡΜΙΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΣΗΦ
20. ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΚΟΤΣΟΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΚΡΑΟΥΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24. ΛΙΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΙΤΟΥ
25. ΛΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΣΗΦ
26. ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27. ΜΑΡΚΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΜΑΡΟΥΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29. ΜΗΝΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
30. ΜΗΤΣΟΥΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΠΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΜΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
32. ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
33. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΠΑΡΙΣΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
37. ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
38. ΡΟΔΑΡΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39. ΣΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
40. ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
41. ΣΠΑΗ ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΣΥΡΑΓΩ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
42. ΣΠΥΡΙΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ
43. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
45. ΣΥΜΒΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
46. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
47. ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
48. ΤΣΟΥΧΤΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
49. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
50. ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
51. ΧΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
52. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΣΥΡΙΓΓΑ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
53. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
54. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. "ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ" με υποψήφιο δήμαρχο τον Γιάννη Φωστηρόπουλο 

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

1. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
3. ΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΑΣΚΗΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΓΙΑΚΟΒΛΕΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΓΟΥΠΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΖΗΣΑΚΗ-ΚΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
12. ΘΕΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΚΑΡΚΟΛΟΓΛΟΥ-ΚΟΡΑΚΙΔΗ-ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΚΟΡΟΜΗΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
24. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
27. ΚΩΣΣΗ-ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
28. ΚΩΦΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
29. ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
30. ΜΑΓΚΩΤΣΟΥ-ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
31. ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
32. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
33. ΜΑΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34. ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
36. ΜΕΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
37. ΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
38. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΘΩΜΑ
39. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ
40. ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
41. ΜΠΟΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
42. ΞΥΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
43. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
45. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
46. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
47. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
48. ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
49. ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
50. ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
51. ΡΕΠΠΑ-ΣΤΑΘΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
52. ΤΑΝΤΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
53. ΤΖΑΦΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
54. ΤΖΟΒΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
55. ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
56. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
57. ΦΑΡΑΚΛΑ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
58. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
59. ΦΡΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
60. ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
61. ΧΑΣΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΗΛΙΑ
62. ΧΡΥΣΟΒΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 

Σχόλια Αναγνωστών

0 Προσθήκη σχολίου

Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια για αυτό το άρθρο.

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ!
Απάντηση σε x
* Υποχρεωτικά πεδία* Το vimaonline σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά και άσχετα με το περιοχόμενο του άρθρου σχόλια. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.