ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Επέστρεψε στα καθήκοντά του ο Δήμαρχος Παλαιού Φαλήρου Διονύσης Χατζηδάκης

13 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018, 16:02

Επέστρεψε σήμερα στα καθήκοντά του ο Δήμαρχος Παλαιού Φαλήρου Διονύσης Χατζηδάκης. 

Μετά από την απουσία του λόγω του προβλήματος υγείας που αντιμετώπισε, σήμερα πήγε στο Δημαρχείο, όπου συναντήθηκε με το προσωπικό του Δήμου. 

Ακολούθως συναντήθηκε με τους αντιδημάρχους όπου ενημερώθηκε για τα τρέχοντα  θέματα του Δήμου. 

Νωρίτερα με ανακοίνωσή του έστειλε τις ευχές τους σ' όλους τους φίλους και συνδημότες του για τις ημέρες των εορτών και τους ευχαρίστησε για το ενδιαφέρον και τη συμπαράστασή τους για την περιπέτεια της υγείας του. 

Η ανακοίνωση 

Ο Δήμαρχος Παλαιού Φαλήρου Διονύσης Χατζηδάκης επανήλθε στα καθήκοντα του μετά από την σύντομη περιπέτεια υγείας που τον ανάγκασε για κάποιες ημέρες να απέχει των καθηκόντων του.

Ευχαριστεί όλους τους φίλους και δημότες για το πραγματικό ενδιαφέρον, την συμπαράσταση καθώς και τις ευχές τους και αντεύχεται για ευτυχισμένες και χαρούμενες γιορτές. 

Σχόλια Αναγνωστών

13 Προσθήκη σχολίου
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02.01.19
Δημαρχε μας γεμισες με ανειπωτη χαρα. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ . Τους χαιρετισμους μας με απειρη αγαπη απο τους δημοτες ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Απάντηση
Δημ.Μαγιατης 26.12.18
ΕΤΟΙΜΟΣ για 400 αρι,σε βλεπω,οπως πριν ...μισο αιωνα..και..3 χρονια,στη Σχολη .Σιδερενιος -φιλια !!
Απάντηση
Γνώστης 23.12.18
Οδυσσέα και τώρα που γύρισες, κοίταξε να καθαρίσεις τις βρομιές που κάποιοι  φρόντισαν να κάνουν κατά την απουσία σου....
Απάντηση
Χριστοπούλου Μαργαρίτα 21.12.18
Σιδερένιος καλώς ήρθατε να είστε γέρος και δημιουργικός όπως πάντα. Καλές και ευτυχισμένες γιορτές σας εύχομαι!!!!!
Απάντηση
ΑΝΤΑ ΔΙΕΡΕΜΕ 20.12.18
ΔΙΟΝΥΣΗ ΜΟΥ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ .ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ.ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
Απάντηση
Παναγιώτα ΚΑΛΑΜΑΡΗ 20.12.18
Άξιος. Ο Θεός να σας στηρίζει στο δύσκολο αγώνα σας. Είμαστε πλάι σας 🎉
Απάντηση
ΡΕΝΤΙΦΛΕΡ Ελένη 20.12.18
Σιδερένιος και πάντα ετοιμοπόλεμος σε όλες τις καταιγιδες
Απάντηση
Νίκος Γιαννιός 20.12.18
Καλώς τον. Καλώς ήλθες και πάλι ακμαίος στις επάλξεις της πολιτικής σκηνής. Καλώς ήλθες στην πόλη που σε αγάπησε και σε εκτίμησε δικαίως, όσο κανέναν άλλο. Σου εύχομαι να έχεις καλά και ευτυχισμένα Χριστούγεννα με την οικογένειά σου και με αυτούς που αγαπάς.
Απάντηση
Κατερίνα Γιαννακοπούλου 20.12.18
Δήμαρχε μας σιδερένιος, καλώς ήρθες πάλι κοντά μας!!!
Απάντηση